Nabízím tyto služby

Nabízím psychologickou a terapeutickou pomoc a možnost osobního rozvoje skrze vlastní sebepoznání.

Psychologické poradenství

Je vhodné, když jste v těžké životní situaci, potřebujete podpořit a získat větší nadhled? Pomohu vám zorientovat se ve svých pocitech i myšlenkách, abyste mohli lépe porozumět sami sobě i tomu, co zrovna teď ve své situaci potřebujete udělat. Zpětná vazba, kterou vám dám, vás může trochu nasměrovat. Primárně však budeme hledat spolu, co je pro vás nejlepší.

Psychoterapie

Je vhodná, když chcete porozumět podstatě vašich obtíží a potřebujete změnu. V laskavém a přijímajícím prostředí budete objevovat, kým jste, jak vás život utvářel a jak to teď ovlivňuje váš současný život. Zároveň vás podpořím, abyste k sobě zůstali, pokud možno, laskaví, nahlíželi na sebe s větším porozuměním a hledali nové možnosti, jak žít v souladu se svými potřebami.

Osobní rozvoj

Je vhodný pro všechny, kteří se chtějí osobnostně rozvíjet a nezůstat na místě; žít v rovnováze a svůj život směrovat bez výmluv na osud či okolnosti. Životní koučink je moderní forma doprovázení - základním nástrojem je vlastní sebepoznání. Svým klientům pomáhám objevit jejich potenciál, aby mohli svůj život vědomě a smysluplně dle svých potřeb a hodnot.